Az esős New Hampshire-i NASCAR futamon: Ironikus befutó és pórázon tartott mezőny

Napi hírek és érdekességek a NASCAR és az IndyCar világából. Minden az amerikai autósportról magyar nyelven.

Christopher Bell múlt hétvégén hatalmas teljesítményt nyújtott a New Hampshire Motor Speedwayen, elloptva a show-t. Pénteken elárulta Martin Truex Jr. utódjának kilétét, majd megnyerte az Xfinity futamot, vasárnap pedig a királykategóriában is győzött. A viadal eső miatt több, mint 6 órára nyúlt, de Bell végül 1.104 másodperccel nyert Chase Briscoe előtt. A top 5-ben végeztek még Kyle Larson és Chris Buescher. Az eső miatt 305 körösre nyúlt versenyen Bell a 242. körben vette át a vezetést, végül idei harmadik, pályafutása kilencedik győzelmét aratta. Kyle Busch és Bubba Wallace rossz napot zártak, több baleset is közrejátszott a végeredményben. Chase Elliott és Kyle Larson vezetik az összetett pontversenyt holtversenyben az alapszakaszban.